Vítejte na našem webu

Krásný den a vítejte všichni kdo zavítáte na mé stránky věnované především korálkovému tvoření.

Většina nejnovějších šperků v galerii je vyrobena technikou šití  a vyšívání z drobných skleněných korálků, kombinovaných s dalšími druhy skleněných perlí, minerálů, říčních perel a perleti, kamenů,příp. dřeva.. Tyto šperky dělám v současné době nejraději, protože umožňují nepřeberné množství vyřádění se ;-).    Další šperky jsou vyrobeny technikou ketlování, navlékání a háčkování.    Nyní jsem se pustila ještě do výroby látkových buttonků/kabošonků a ubrošonků ;-) ( dřevěných placiček upravených technikou decoupage) .

Pokud se vám moje šperky líbí budu velmi potěšena za komentáře a ještě víc  pokud si je koupíte a rádi a často je budete nosit.


Nosit krásné, ručně vyrobené šperky může každý, bez ohledu na svůj styl, protože si je může nechat vytvořit na přání. A bude jedinečný a originální...

V případě, že by jste měli o nějaký zájem ráda vám ho prodám - viz. kontakt nebo  i n a fleru  nebo vytvořím podobný. Úplně stejný nikdy nedělám.

Přivítám i další podněty ke zlepšení stránek nebo výrobků.
 

Od malička jsem netvořila {#emotions_dlg.rehot} jako většina z vás. Mě to chytlo až v dospělosti. Napřed jsem začala vyšívat, ale co s výšivkami ?!? Pak jsem se pustila do triček .  Ze začátku jsem se je naučila batikovat, savovat  - vytvářet různé vzory a přidala jsem i šablony. No a ty jsem doplnila malováním. Jak konturami, tak pak již různé vzory či obrázky ( hlavně pro děti ).V roce 2010 jsem však potkala KORÁLKY. A byla z toho velká láska která se mě drží .Šlápnul vedle Jak jsme se seznámily. Známá známé ... prodávala svoje korálky ale taky fimácké náramky. Byly vzor klimt a hozně se mi líbily. Jenže tehdy jsem náramky nenosila. A tak mě napadlo, že si je předělám na náušnice a přívěsek.  Tak jsem si koupila první nauš. háčky, kroužky ... a kleštičky.  A už to jelo.  Další nákupy přes net a  objevení beadfora ( zlomový okamžik ) .  Říkala jsem si, že ty holky jsou blázni - vytvářet tak náročné věci. No a  sešel se rok s rokem a doufám, že se můžu počítat mezi ně. {#emotions_dlg.tuli} Navlékání a ketlování šlo stranou - to už dělám jen občas. Většinou teď háčkuju a šiju. A zkouším i výšivku.  Občas se v noci probudím a přemýšlím co a jak budu dělat. Doma mám blok návrhů a asi je nikdy nestihnu udělat protože den má jen 24 h, já 2 malé děti a spát se aspoň trochu musí {#emotions_dlg.rehot}. Prostě korálky jsou láska i závislost.

Jako doplněk jsem začala dělát látkové kabošonky/buttonky. Jsou to potahované knoflíky s hladnou zadní stranou vhodné zejména k obšívaní. Dají se  do nich vlepit brožové můstky nebo magnety.

Novinky

jak nosit šperky

03.01.2013 09:53
skvělý článek vyšel na fleru www.fler.cz/magazin/noste-hrde-sity-sperk-805?fb

šperky k nakouk(s)nutí

28.11.2012 10:01
od minulého týdne mám některé šperky (hlavně šité a háčkované ) vystaveny za výlohou obchodu s vínem p. Klofáče v dolní ulici v havlíčkově brodě. pokud máte cestu kolem tak se koukněte ;-) a sáhněte. koupit je můžete přímo v prodejně nebo si vybrat ( i jiné ) a objednat přímo u mě ;-)

doplnění fotek a úplně nové ubrošonky

23.11.2012 12:50
po dlouhé době temna ( zataženo ;-´)  jsem nafotila  nové výtvory . .. jak háčkované, tak šité a výšivku. dále jsem dělala nové ubrošonky - dřevěné - 4mm silné placky potažené decoupage ubrousky . některé mám hotové a některé jen vystřižené a připravené k nalepení na přání - buďto...

doplnění fotek látkových buttonků

16.10.2012 11:04

doplnění háčkovaných

15.10.2012 10:51
doplnila jsem první várku háčkovaných náramků a náhrdelníků, které jsem dělal přes prázdniny ;-)

krkonoše 2012

05.10.2012 11:00
Úžasně jsem si odpočinula v Čertici, kde jsme s dalšíma postiženýma 8-))) od pátku do neděle korálkovali. Byla jsem na kurzu ježkových vočí ;-) ze superdua, háčkovaných koulí, obšívání s tillami ( japonské dvoudírkové korálky) a freeformu. Náramně jsem si to užila . Fotky doplňuji, některé...

a jsem tu zase ...

18.09.2012 09:39
tak po 3 týdenním výpadku připojení k netu ( katastrofa ) jsem zpět a začnu vkládat nové fotečky....

doplnění náušnic a háčkovaných

19.08.2012 09:10
doplnila jsem pár šitých naušnic a háčkované náramky a náhrdelníky. omluvte prosím kvalitu fotek , až bude foťák opravený příležitostně je přefotím .

doplnění látkových buttonků

25.06.2012 19:05

látkové buttonky

05.06.2012 15:47
Jako doplněk jsem začala dělát látkové kabošonky/buttonky. Jsou to potahované knoflíky s hladnou zadní stranou vhodné zejména k obšívaní. Dají se  do nich vlepit brožové můstky nebo magnety.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>