Vítejte na našem webu

Krásný den a vítejte všichni kdo zavítáte na mé stránky věnované především korálkovému tvoření.

Většina nejnovějších šperků v galerii je vyrobena technikou šití  a vyšívání z drobných skleněných korálků, kombinovaných s dalšími druhy skleněných perlí, minerálů, říčních perel a perleti, kamenů,příp. dřeva.. Tyto šperky dělám v současné době nejraději, protože umožňují nepřeberné množství vyřádění se ;-).    Další šperky jsou vyrobeny technikou ketlování, navlékání a háčkování.    Nyní jsem se pustila ještě do výroby látkových buttonků/kabošonků a ubrošonků ;-) ( dřevěných placiček upravených technikou decoupage) .

Pokud se vám moje šperky líbí budu velmi potěšena za komentáře a ještě víc  pokud si je koupíte a rádi a často je budete nosit.


Nosit krásné, ručně vyrobené šperky může každý, bez ohledu na svůj styl, protože si je může nechat vytvořit na přání. A bude jedinečný a originální...

V případě, že by jste měli o nějaký zájem ráda vám ho prodám - viz. kontakt nebo  i n a fleru  nebo vytvořím podobný. Úplně stejný nikdy nedělám.

Přivítám i další podněty ke zlepšení stránek nebo výrobků.
 

Od malička jsem netvořila {#emotions_dlg.rehot} jako většina z vás. Mě to chytlo až v dospělosti. Napřed jsem začala vyšívat, ale co s výšivkami ?!? Pak jsem se pustila do triček .  Ze začátku jsem se je naučila batikovat, savovat  - vytvářet různé vzory a přidala jsem i šablony. No a ty jsem doplnila malováním. Jak konturami, tak pak již různé vzory či obrázky ( hlavně pro děti ).V roce 2010 jsem však potkala KORÁLKY. A byla z toho velká láska která se mě drží .Šlápnul vedle Jak jsme se seznámily. Známá známé ... prodávala svoje korálky ale taky fimácké náramky. Byly vzor klimt a hozně se mi líbily. Jenže tehdy jsem náramky nenosila. A tak mě napadlo, že si je předělám na náušnice a přívěsek.  Tak jsem si koupila první nauš. háčky, kroužky ... a kleštičky.  A už to jelo.  Další nákupy přes net a  objevení beadfora ( zlomový okamžik ) .  Říkala jsem si, že ty holky jsou blázni - vytvářet tak náročné věci. No a  sešel se rok s rokem a doufám, že se můžu počítat mezi ně. {#emotions_dlg.tuli} Navlékání a ketlování šlo stranou - to už dělám jen občas. Většinou teď háčkuju a šiju. A zkouším i výšivku.  Občas se v noci probudím a přemýšlím co a jak budu dělat. Doma mám blok návrhů a asi je nikdy nestihnu udělat protože den má jen 24 h, já 2 malé děti a spát se aspoň trochu musí {#emotions_dlg.rehot}. Prostě korálky jsou láska i závislost.

Jako doplněk jsem začala dělát látkové kabošonky/buttonky. Jsou to potahované knoflíky s hladnou zadní stranou vhodné zejména k obšívaní. Dají se  do nich vlepit brožové můstky nebo magnety.

Novinky

jsem na fleru !!!!

05.06.2012 15:47
začala jsem prodávat na fleru  www.fler.cz/martinadk

doplnění naušnic

06.04.2012 10:53

fotogalerie

30.03.2012 20:31
průběžně doplňuji fotky nových věcí- nyní šité a háčkované

recept na švestkovou omáčku

21.02.2012 17:34
po několika pochvalách od manžílka ( a on s nima šetří ) a několika prosbách o recept - zveřejňuji svojí švestkovou omáčku: suroviny: 200 g švestkových povidel 300 ml vody 250 ml sladké smetany mletá skořice mletý hřebíček 30 g hladká mouka lžička másla cukr, rum a sušené...

novinky ve fotogalerii

21.02.2012 17:33

... aneb jak na ceny

02.02.2012 08:33
Narazila jsem na netu na článek, který otevře oči všem co si myslí, že jsou šité šperky drahé............. Při ceně materiálu ( hlavně pokud jsou používané přírodní kameny, perleť apod) a při hodinách ( neli 10tkách hodin ) strávených nad jedním šperkem jsou často prodávané pod cenou.  A...

nové šperky

29.01.2012 08:44
tak jsem se pustila do háčkování, ušila mamce naušky a vyfotila jeden nový náhrdelník

akce !

24.01.2012 09:43
vyhlašuji 10% slevu na navlékané náhrdelníky ;-)

doplnění fotogalerie

19.01.2012 07:08
Tak jsem opět doplnila některé své starší věci. Až se mi vrátí naušnice tak vyfotím a vyložím ještě je ... a pak už budu dávat  jen nové věci, protože všechno ostatní má dávno svého nového majitele a nemám je ani vyfocené ;-)

a další doplnění fotek

13.01.2012 11:53
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>