Vítejte na našem webu

Krásný den a vítejte všichni kdo zavítáte na mé stránky věnované především korálkovému tvoření.

Většina nejnovějších šperků v galerii je vyrobena technikou šití  a vyšívání z drobných skleněných korálků, kombinovaných s dalšími druhy skleněných perlí, minerálů, říčních perel a perleti, kamenů,příp. dřeva.. Tyto šperky dělám v současné době nejraději, protože umožňují nepřeberné množství vyřádění se ;-).    Další šperky jsou vyrobeny technikou ketlování, navlékání a háčkování.    Nyní jsem se pustila ještě do výroby látkových buttonků/kabošonků a ubrošonků ;-) ( dřevěných placiček upravených technikou decoupage) .

Pokud se vám moje šperky líbí budu velmi potěšena za komentáře a ještě víc  pokud si je koupíte a rádi a často je budete nosit.


Nosit krásné, ručně vyrobené šperky může každý, bez ohledu na svůj styl, protože si je může nechat vytvořit na přání. A bude jedinečný a originální...

V případě, že by jste měli o nějaký zájem ráda vám ho prodám - viz. kontakt nebo  i n a fleru  nebo vytvořím podobný. Úplně stejný nikdy nedělám.

Přivítám i další podněty ke zlepšení stránek nebo výrobků.
 

Od malička jsem netvořila {#emotions_dlg.rehot} jako většina z vás. Mě to chytlo až v dospělosti. Napřed jsem začala vyšívat, ale co s výšivkami ?!? Pak jsem se pustila do triček .  Ze začátku jsem se je naučila batikovat, savovat  - vytvářet různé vzory a přidala jsem i šablony. No a ty jsem doplnila malováním. Jak konturami, tak pak již různé vzory či obrázky ( hlavně pro děti ).V roce 2010 jsem však potkala KORÁLKY. A byla z toho velká láska která se mě drží .Šlápnul vedle Jak jsme se seznámily. Známá známé ... prodávala svoje korálky ale taky fimácké náramky. Byly vzor klimt a hozně se mi líbily. Jenže tehdy jsem náramky nenosila. A tak mě napadlo, že si je předělám na náušnice a přívěsek.  Tak jsem si koupila první nauš. háčky, kroužky ... a kleštičky.  A už to jelo.  Další nákupy přes net a  objevení beadfora ( zlomový okamžik ) .  Říkala jsem si, že ty holky jsou blázni - vytvářet tak náročné věci. No a  sešel se rok s rokem a doufám, že se můžu počítat mezi ně. {#emotions_dlg.tuli} Navlékání a ketlování šlo stranou - to už dělám jen občas. Většinou teď háčkuju a šiju. A zkouším i výšivku.  Občas se v noci probudím a přemýšlím co a jak budu dělat. Doma mám blok návrhů a asi je nikdy nestihnu udělat protože den má jen 24 h, já 2 malé děti a spát se aspoň trochu musí {#emotions_dlg.rehot}. Prostě korálky jsou láska i závislost.

Jako doplněk jsem začala dělát látkové kabošonky/buttonky. Jsou to potahované knoflíky s hladnou zadní stranou vhodné zejména k obšívaní. Dají se  do nich vlepit brožové můstky nebo magnety.

Novinky

doplnění fotogalerie

04.01.2012 11:57
Vítám všechny kdo se vrací kouknout  ;-)  a přeju jim všechno nej... v novém roce. Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych doplnila fotky aspoň některých svých šperků.

cukrárna U Ježečka - recept na škebličky

14.12.2011 14:46
V úterý jsme měli ve školce báječnou besídku spojenou s ochutnáváním cukroví. Protože jsem měla hodně žádostí o recept vkládám ho sem  - mé milované škebličky   Škeble 250 g hladké mouky 250 g másla 1 vejce 1...

Webová prezentace byla spuštěna

05.12.2011 09:59
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Prolistujte, inspirujte se ...  Děkuji za Vaši návštěvu. Budu ráda, když se sem někdy vrátíte nakouknout nebo se pochlubíte známým ... jestli Vás něco zaujalo.   Průběžně budu ještě stránky upravovat a doplňovat  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5